Kesä Helsingissä tarjoaa loputtomasti nähtävää ja koettavaa. Kaupungin puistot, terassit, tapahtumat, museot ja merelliset maisemat houkuttelevat nauttimaan lomapäivistä kiireettömästi. Kun haluat ottaa lomastasi kaiken irti, kannattaa viipyä hieman pidempään.
Hotel Haaga Central Parkin STAY2-tarjouksella saat 20 % alennuksen päivän hinnasta, kun varaat ja maksat vähintään kaksi peräkkäistä yötä ennakkoon. Tarjous on voimassa kahden yön lomapaketeissa, joten voit viettää kesäpäiviä Helsingissä ilman kiirettä ja nauttia samalla hotellin hyvinvointipalveluista.
Keskuspuiston kupeessa hyvien liikenneyhteyksien päässä
Hotellimme sijaitsee Helsingin Keskuspuiston laidalla hyvien kulkuyhteyksien äärellä. Päivän aikana voit suunnata keskustan nähtävyyksiin, museoihin, saaristoon tai vaikkapa ostoksille, ja illalla palata rentoutumaan rauhalliseen ympäristöön. Omalle autolle löytyy hyvin parkkitilaa piha-alueelta ja autotallista.
Kahden yön majoitus antaa mahdollisuuden tutustua Helsinkiin monipuolisemmin kuin yhden yön pikavierailu. Voit viettää ensimmäisen päivän kaupungin sykkeessä ja toisen luonnosta, kulttuurista tai kesätapahtumista nauttien.
Majoitushintaan sisältyy:
-
majoitus valitsemassasi huoneluokassa
-
runsas buffet-aamiainen
-
sauna- ja uima-allasosaston käyttö
-
kuntosalikäynti
Lisäksi hotellin yhteydessä on monipuolisia hyvinvointipalveluita sekä erinomaiset ulkoilumahdollisuudet Keskuspuiston maisemissa.
Viivy pidempään ja säästä
Kahden yön hotelliloma antaa enemmän aikaa rentoutumiseen, nähtävyyksien kokemiseen ja Helsingin kesästä nauttimiseen. Samalla saat majoituksesta tuntuvan alennuksen.
Varaa kahden yön kesälomasi ja säästä 20 %.
Tarjous edellyttää kahden peräkkäisen yön majoittumista sekä ennakkomaksua.
Varausta ei voi muuttaa eikä perua veloituksetta.






